O Firmie

O Mnie

Nazywam się Waldemar Grzesiak i od najmłodszych lat pasjonowałem się między innymi chemią. Wychowałem się przede wszystkim na literaturze ŚP. mgra Stefana Sękowskiego. Startowałem w licznych konkursach, a w szkole ponadpodstawowej również w Olimpiadzie Chemicznej (OLCHEM), w której w kluczowym momencie uzyskałem tytuł laureata i zdobyłem jedno z kilku trzecich miejsc, co w przypadku pochodzenia z bardzo małej wsi „zabitej dechami” było w tamtych czasach nie lada wyczynem. Po LO studiowałem na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza Chemię na jednolitych studiach magisterskich, a zaraz po magisterce po pozytywnie zdanym egzaminie – kontynuowałem studia na studiach doktoranckich. Po doktoracie założyłem własna firmę: Chemia dla Maturzysty TM, w której pracuję do dzisiaj.

O Firmie

Chemia dla Maturzysty ™ to portal, którego celem jest dostarczenie maturzyście wszystkiego czego potrzebuje, aby w pełni przygotować się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym.

Właścicielem Portalu jest Firma: Chemia dla Maturzysty, dr Waldemar Grzesiak z siedzibą w Poznaniu, ul. Ratajczaka 33/4, NIP 619-188-01-32, 61-816 Poznań.

Na Portalu Chemia dla Maturzysty ™ znajdziecie zarówno elementy płatne: korepetycje stacjonarne i online, wideo kursy, jak i elementy bezpłatne. Na grupie CHEMIA DLA MATURZYSTY na Facebooku będziemy pomagać w skutecznym przygotowaniu się do matury z chemii.

Firma Chemia dla Maturzysty ™ jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania.

Lokalizacja mojej Firmy na Google Maps:

 

 

Firma Chemia dla Maturzysty uzyskała WYŁĄCZNE PRAWO do poniższego znaku towarowego.

Chemia dla Maturzysty - znak towarowy 1

Chemia dla Maturzysty - znak towarowy 2

Chemia dla Maturzysty - znak towarowy 3

Charakterystycznymi, chronionymi elementami graficznymi są zawarte w przedstawionym Świadectwie Ochronnym  (po „odcyfrowaniu” z klasyfikacji wiedeńskiej):

29.01.12 – Dwa (dominujące) kolory
27.05.01 – Litery tworzące charakterystyczną grafikę
19.11.04 – Naczynia używane w laboratoriach i aptekach
19.11.13 – Probówki
19.11.25 – Inne naczynia używane w laboratoriach i aptekach
01.15.05 – Płomienie
01.15.21 – Pęcherzyki, masy spienione
Od teraz w prawym, górnym rogu niniejszego znaku towarowego będzie znajdowała się charakterystyczna „erka”.

W związku z powyższym PROSZĘ WSZYSTKIE PODMIOTY o odpowiednie zmiany własnego LOGO, aby nie naruszały naszego ZNAKU TOWAROWEGO w zakresie TOWARÓW i USŁUG z klas towarowych nr 16 i 41 (wg klasyfikacji nicejskiej).

error: To dzieło jest chronione prawem autorskim!!