Twój pierwszy krok do 100% na maturze ™

JEDNOOSOBOWE KURSY NA MEDYCYNĘ

Maturalne kursy/korepetycje z chemii na medycynę, stomatologię, farmację.

BRAK wolnych miejsc do matury z chemii 2020.

Informujemy, że na indywidualne kursy z chemii zapisujemy na ROK PRZED TERMINEM MATURY.

OBECNIE PRZYJMUJEMY ZAPISY TYLKO NA MATURĘ MAJ 2021 R. – PROSZĘ JUŻ NIE DZWONIĆ W SPRAWIE MAJA 2020 r.

Wyniki z chemii moich uczniów (matura maj 2019r. osoby, które się odezwały): 88%, 87%, 85%, 83%, 82%, 82%, 78%, 72%, 70%, 67%, 57%, 43%

100% laureat 65 Olimpiady Chemicznej (zwolniony z matury z chemii).

Średnia krajowa: 42% (źródło CKE, dane dla uczniów tylko z LO)

Dane z poprzednich lat:

Matura z chemii maj 2018 r. (osoby, które się odezwały)

95%, 95%, 92%, 90%, 87%, 87%, 87%, 78%, 78%, 73%, 70%, 70%, 65%, 65%, 58%, 42%, 35%

 

Moja pracownia dydaktyczna oraz laboratorium w małej skali znajdują się w w samym centrum Poznania ul. Ratajczaka 33/4 (700m od Starego Rynku), tuż obok deptaka ul. Św. Marcin. Idealny dojazd, wokół obiekty kultury i nauki. W rozmieszczonych dookoła mojej firmy lokalach gastronomicznych, restauracjach oraz kawiarniach można dobrze zjeść i wypić dobrą kawę lub herbatę. 

W mojej pracowni uczymy się tak, abyś w maju napisał na co najmniej 80%. Jako teorię dostajesz za darmo dostęp do pakietów kurów wideo, o których już zapewne czytałeś na tej stronie. Uczniowie, którzy chodzą do mnie na korepetycje dostają te kursy darmowo. Wszystkie obce osoby, nie będące moimi uczniami mogą zakupić je za bardzo niską kwotę.
Oprócz tego moi uczniowie dostają dużo materiałów pomocniczych pisemnych z teorii oraz dużo ZADAŃ I ARKUSZY. ELEMENTY TE LICZYMY U MNIE W “JEDNOSTKACH MASY” – DO MATURY TRZEBA ZROBIĆ OK 25 KG ZADAŃ.
OD LAT GROMADZĘ PISEMNE ORZECZNICTWA I OPINIE CKE, ABY UCZYĆ “POD KLUCZ”.
DODATKOWO od tego roku wprowadzam do dydaktyki dużo modeli chemicznych, rzeczywistych związków (aby oswoić się z ich kolorystyką) oraz rozpoczynam doświadczenia chemiczne w małej skali, między innymi:
 
  • miareczkowanie alkacymetryczne zarówno względem wskaźnika, jak i profesjonalnego pH- metru. Będziesz miareczkował sam, zapisywał wyniki, a następnie z otrzymanych danych wykreślisz krzywą miareczkowania,
  • przeprowadzanie prostych syntez, zarówno związków nieorganicznych jak i organicznych. Podczas takich syntez nauczysz się fizycznych metod rozdzielania substancji zarówno z mieszanin jednorodnych, jak i niejednorodnych,
  • otrzymywanie gazowych substancji i zbieranie ich do probówek oraz badanie ich właściwości,
  •  przeprowadzenie najważniejszych charakterystycznych reakcji dla  związków organicznych i nieorganicznych
  •  prezentacja efektu Tyndalla dla roztworów koloidalnych z labo, oraz dla substancji z życia codziennego.
  • zobaczysz u mnie kilkadziesiąt pierwiastków w stanie wolnym w zatopionych ampułkach. Zobaczysz dużą ilość substancji w stanie wolnym o różnej barwie i zapachu. Będzie mógł sobie robić zdjęcia tych substancji i wszystkich prac w naszym laboratorium chemicznym.

 i wiele, wiele innych rzeczy czeka Cię w naszej firmie Chemia dla Maturzysty. 

 

 
Zainteresowany?
Kontakt: 
Tel. (brak, bo nie ma już miejsc)
email: (brak, bo nie ma już miejsc)